به سامانه گردشگری واطلاع رسانی کیش خوش آمدید

پیدا کردن کد پستی با این روش ساده

کد پستی 01

 بسیاری از ما وقتی برای پر کردن فرم و ثبت نام به اداره یا شرکتی مراجعه می کنیم ، کادر کدپستی را خالی می گذاریم و اندک کسی می تواند این شماره را به خاطر بسپارد. اما با وجود گوشی های هوشمند دیگر هیچ جایی نگرانی نیست و شما با ساده ترین روش ها می توانید هر جایی که هستید کدپستی خودتان را بدست بیاورید. البته عده ی ترجیح می دهند که اطلاعات خودشان شامل کارت بانکی، کدپستی ، ادرس و… را در گوشی همراه شان ذخیره کنند که اصلا اینکار از نظر امنیتی درست نمی باشد و در صورت لزوم حتما برای یادداشت خود رمزهای سختی را قرار بدهید که مبادا به دست افراد دیگری جز خودتان برسد.
در ادامه این پست ما روش های را برایتان معرفی کرده ایم که شما به سادگی می توانید به وسیله ی آن ها به کدپستی خودتان برسید و نیازی به یادداشت کردن آن در گوشی هوشمندتان نخواهید داشت. به خاطر داشته باشید که با وجود گوشی های هوشمند و پیشرفت های گسترده تکنولوژی بسیاری از مشکلات به سادگی حل شده اند و کار ما نیز بسیار راحت تر شده است. زوم تک را تا پایان مطلب همراهی کنید.
همانطور که در پاراگراف های فوق اشاره کرده ایم شماره کدپستی محل سکونت ما چیزی نیست که به سادگی به ذهن ما سپرده شود و معمولا در بیشتر فرم های ثبت نام ، استخدام و… این شماره را از ما درخواست می کنند و متاسفانه در بسیاری از موارد چون ما این شماره را به خاطر نداریم مجبوریم که کادر مورد نظر را خالی بگذارید یا کارمان را به وقت دیگری موکول کنیم تا کدپستی مان را بدست بیاوریم. اما دیگر شرایط مثل سال های گذشته نیست و تقریبا همه ی افراد جامعه به جز عده ی اندکی دارای گوشی های هوشمند هستند و بسیاری از کارهایشان را با آن انجام میدهند.
اگر قرار بر این است که شما با استفاده از اینترنت کدپستی تان را بدست بیاورید ، اینترنت گوشیتان را روشن کنید و سپس به پرتال شرکت ملی پست ایران سر بزنید.
به محض اینکه شما وارد وب سایت شوید در همان قسمت صفحه ی اول در زیر صفحه و در سمت چپ گزینه ی با عنوان گواهی کدپستی را مشاهده می کنید که در این صفحه ی خدمات متنوعی به کاربران داده می شود و یکی از این خدمات یافتن کدپستی است. اگر می خواهید کدپستی تان را تغییر بدهید یا برای گواهی کدپستی می توانید از گزینه های مربوطه استفاده نمایید.
اما برای اینکه کدپستی خودتان را پیدا کنید از گزینه ی کدیاب استفاده کنید تا به راحتی بتوانید کدپستی محل مورد نظرتان را پیدا کنید. حالا اگر شما نام شهر یا روستا و تمام اطلاعات مرتبط با محل مورد نظرتان را دارید کافی است آنها را وارد کنید تا کدپستی برایتان نمایش داده شود اما در غیراینصورت باید از گزینه ی جستجوی پیشرفته استفاده کنید.

کد پستی 01

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد