به سامانه گردشگری واطلاع رسانی کیش خوش آمدید

۹ کلاس درس به مدارس کیش اضافه می‌شود/ اخذ هزینه برای ثبت‌نام اجباری نیست

مدرسه کیش

رییس آموزش و پرورش کیش از اضافه شدن ۹ کلاس درس جدید تا آخر سال خبر داد و گفت: اخذ هزینه برای ثبت‌نام طبق مصوبات انجمن اولیای هر مدرسه است و پرداخت آن اجباری نیست.
عربعلی زینالی ارقطو در رابطه با آخرین وضعیت مدارس کیش اظهار داشت: کمبود‌های موجود به‌ بخش‌های مربوطه در سازمان منطقه آزاد و آموزش و پرورش هرمزگان اعلام شده است.
وی افزود: بر اساس آخرین تصمیمات صورت‌گرفته مقرر شد که امسال سازمان منطقه آزاد کیش ۹ کلاس درس را ایجاد و ۳ مدرسه را تعمیر اساسی کند و تعمیرات مابقی مدارس را در حد نیاز انجام دهند.
رییس آموزش و پرورش کیش با اشاره به دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در روزهای گذشته گفت: بر این اساس قرار شد که آموزش و پروش هرمزگان تفاهم‌نامه‌ای جهت نحوه همکاری این نهاد با سازمان منطقه آزاد کیش تدوین کند و بعد از تأیید طرفین شرح وظایف هر کدام از بخش‌ها مشخص شود و براساس آن اقدامات صورت بگیرد.
زینالی ارقطو در ادامه در رابطه با اخذ هزینه ۵۰۰ هزار تومانی جهت ثبت نام دانش‌آموزان در یک از مدارس دولتی عنوان کرد: به‌طور قطع با توجه به هزینه‌های جاری، آموزش و پرورش نیازمند کمک اولیا است، اخذ این میزان پول در مدارس دولتی جزو مصوبات انجمن اولیا و مربیان می باشد، اما اجباری در این قضیه وجود ندارد و تذکرات لازم داده شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد