هشتمین نمایشگاه شهرایده‌آل در کیش برگزار می‌شود

مهندس مهدی عاطفی دبیر اجرایی این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با هدف ایجاد بستر مناسب جهت ارائه و فروش محصولات با کیفیت به شهرداری‌ها ، دهیاری ها ، پیمانکاران ، کمک به توسعه فروش عرضه کنندگان فناوری های نوین در حیطه مدیریت شهری و حمایت از تولیدات ملی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در فضایی به وسعت چهارده هزار متر مربع و با حضور ده ها شرکت مختلف اقتصادی حوزه مدیریت و خدمات شهری ، شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته برگزار می شود.
وی افزود : در هشتمین دوره این نمایشگاه شرکت کنندگان در حوزه های مبلمان شهری، حمل و نقل و ترافیک، مدیریت و خدمات شهری، راه و شهر سازی، آتش نشانی و خدمات ایمنی، فضای سبز، روشنایی و نورپردازی شهری، تبلیغات شهری و زیبا سازی، فناوری اطلاعات، بازیافت و تبدیل مواد، جدید ترین و به روز ترین تولیدات و دستاوردهای خود را به نمایش خواهند گذاشت.
عاطفی اظهار داشت : از مهمترین اهداف این نمایشگاه ، ارتباط مستقیم و تعامل بین عرضه کنندگان تجهیزات، خدمات و فناوری مورد نیاز در یک شهرایده آل با دست اندرکاران مدیریت شهری اعم از شهرداران، شوراهای شهر، استانداران، پیمانکاران و مهندسان مشاور کمک به توسعه فروش عرضه کنندگان فناوریهای نوین مدیریت شهری، ارائه الگوی شهرهای ایده آل، انتقال فناوری روز دنیا و دانش در حوزه مدیریت شهری است.
دبیر اجرایی هشتمین نمایشگاه شهرایده آل گفت : از جمله رویدادهای جانبی این نمایشگاه می توان به برگزاری هشتمین همایش علمی شهر ایده آل، نشست مدیران عامل سازمانهای پسماند سراسر کشور ، نشست مدیران عامل سازمانهای پارک‌ها و فضای سبز و مسئولان فنی استانداری‌های سراسر کشور، اولین استارت آپ های عرصه فناوری‌های نوین خدمات شهری، فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه شهرداری های کشور و نشست تخصصی مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شهرداران شهرهای نمونه گردشگری است.
عاطفی در پایان گفت : همایش شهرایده آل طی دو روز در تاریخ ۱۱ و۱۲ دی ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین المللی خلیج فارس کیش برگزار می شود. در حاشیه این همایش نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی برای مخاطبان حوزه مدیریت شهری برگزار خواهد شد.
 
برای ارسال نظر میبایستی عضو سایت شوید، لطفا لاگین کنید و یا عضو شوید.
pardis ii H