مردم کیش در اعتراض به طرح الحاق بحرین به عربستان، راهپیمایی کردند.

مردم کیش همگام با ملت ایران در اعتراض به توطئه شوم استکباری- صهیونیستی مبنی بر طرح الحاق بحرین به عربستان سعودی، پس از نماز جمعه راهپیمایی کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد کیش، ساکنان کیش همراه با گردشگرانی که به این جزیره زیبا سفر کرده اند ديروز پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در اعتراض به طرح الحاق بحرین به عربستان راهپیمایی کردند.

نمازگزاران جزیره کیش، اين طرح را از توطئه های شوم مثلث آمریکا، انگلیس و صهیونیست ها دانستند و در اعتراض به سیاستهای خصمانه حكومت آل خلیفه نسبت به مردم بی دفاع بحرین با مشت های گره کرده انزجار خود را اعلام داشتند.

کیشوندان در این حركت اعتراضی كه مقابل مسجد خاتم کیش (ص) صورت گرفت، با سر دادن شعارهای "مرگ بر آمریكا"، "مرگ بر انگلیس"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آل خلیفه" و "مرگ بر آل سعود" با سیاست های استكباري علیه مردم مسلمان بحرین مخالفت كردند .

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی اعلام طرح الحاق بحرین به عربستان با صدور اطلاعیه ای از ملت بزرگ ایران اسلامی خواسته است تا پس از نماز جمعه (۲۹ اردیبهشت) در اعتراض به این طرح شوم، انزجار خود را علیه رژیم‌های دست ‌نشانده آل خلیفه و آل سعود فریاد برآورند.

برای ارسال نظر میبایستی عضو سایت شوید، لطفا لاگین کنید و یا عضو شوید.
pardis ii H