درباره کیش جزیره کیش کیش

  درباره جزیره کیش

  طبیعت کیش

  تفریحات و دیدنی های کیش

  هتل های کیش
مراکز تجاری و  بازارهای کیش

  رستوران و کافی شاپ کیش

  تاکسی در کیش
  اجاره اتومبیل در کیش

  جشنواره های کیش

  کنسرت های کیش

  سفر زمینی به کیش

  قوانین گمرکی کیش

  ساعت کاری در کیش

  مراکز درمانی کیش

  بانک های کیش

  تلفن های ضروری کیش

دانشگاه های کیش
نقشه کیش
سفر با هواپیما

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

پیام مدیران کیش به مناسبت انتشار
صدمین شماره ماهنامه جزیره طلایی
 
 

* جناب آقای دکتر ابراهیم رضوانی
* معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش


از زمان انتشار نخستین رسانه نوشتاری به زبان فارسی در ایران به نام کاغذ اخبار تاکنون، رسانه ها دوره های پر فراز و نشیبی را از سر گذرانده اند. با نگاهی به تاریخ روزنامه نگاری و رسانه های نوشتاری در ایران به خوبی می توان پی به اهمیت و کارکرد این نوع از رسانه در شتاب بخشی به تحولات فرهنگی و اجتماعی و توسعه اقتصادی کشور برد.علی رغم ظهور رسانه های نوین در فضای مجازی، رسانه های نوشتاری همچنان قدرت بسیاری در جذب مخاطب و توانایی شکل بخشیدن به افکار عمومی را دارند. رسانه ها به عنوان واسطه اصلی میان سیاست گذاران، سرمایه داران و توده مردم می توانند در کشورهای در حال توسعه افق و چشم انداز اهداف متعالی یک ملت را گسترش دهند و سطح فکر فردی و ملی را ارتقاء بخشند. در حقیقت این رسانه ها هzستند که درمسیر توسعه یافتگی با بسیج توده های مردم در جهت تحول خواهی و توسعه و پیشرفت یکی از بازیگران اصلی حاکمیت ها به شمار می آیند.
در جزیره زیبای کیش رسانه ها ظرفیتی بزرگ برای توسعه همه جانبه و معرفی مزیت های اقتصادی این منطقه بوده و می توانند در توسعه پایدار آن نقش بسزایی ایفا نموده و به عنوان نیروی محرکه در رشد و توسعه فرهنگی و اجتماعی مروارید خلیج فارس، عامل مهمی به شمار آیند.امید است رسانه جزیره طلایی با تلاش خوبی که در امر اطلاع رسانی به مخاطبین عام و خاص دارد، با عمق بخشی به فعالیت های خود در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به اهداف عالی و فلسفه وجودی رسانه ها که همانا کمک به جامعه در شناخت عمیق باورها و ارزش های دینی، ملی و محلی و همچنین آگاه سازی و آماده سازی جامعه و افکار عمومی در جهت نیل به توسعه همه جانبه و پایدار و بهره مندی از امکانات مادی و معنوی است، دست یابد.

 

 

 

جناب آقای روح الله مهدی نژاد
 مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش


ماهنامه جزیره طلایی که طی ۱۲ سال گذشته با همت بزرگوارانی همچون جناب آقای اعتمادفرد و خانم آستانه راه اندازی شد؛ آرام، بدون هيچ سر و صدا و تبليغ، امروز پا به صدمین شماره فعاليت حرفه اي خود گذاشت.
اینجانب ضمن تبریک بابت انتشار صدمین شماره ماهنامه وزین جزیره طلایی از خداوند متعال تداوم تلاش شما عزیزان را در راه اعتدال و صداقت خواستار و آرزومندم تمام توان خود را به كار گيريد تا خدمتگزاراني شايسته در عرصه رسانه‌يي و اطلاع رسانی جزیره زیبای کیش باشيد. دعای این حقیر همیشه بدرقه راهتان است.
 

 

جناب آقای مهندس کورش فتاحی
سرپرست اداره کل فرودگاه بین المللی جزیره  زیبای کیش


بی شک زندگی کنونی انسان ها که در قالب تمدن بشری در شکل شهری خود ظاهر گردیده است نیازمندی های گذشته را تبدیل به خواسته های گوناگونی نموده که این خواسته ها خود خواستگاه های جدیدی را موجب شده است و البته در این بین برای انسان راهی جز ارتباط دقیق ، صحیح و به موقع جهت نیل به اهداف نخواهد بود. امروزه ارتباطات کارآمد از اصول تمامی حرفه ها و مشاغل وبه عنوان زیر ساخت اساسی مدیریت برشمرده می شود. وجود جراید و نشریاتی که ضمن نشر خبر، تبادل اطلاعات را در بین افراد جامعه به نحو مطلوبی ایجاد نماید، قطعا برای آن شهر و بوم مزیتی است که به توسعه متقابل و همگام آن دو، زمینه ساز جلب سرمایه گذاران خواهد بود. بی شک نشریه جزیره طلایی که با انتشار صدمین ماهنامه خود ، تاکنون در توفیقات جزیره کیش تاثیرات مطلوب و ماندگاری را باعث بوده که اینجانب نیز به نوبه خود آرزوی توفیقات روز افزون برای صاحب امتیاز، سردبیر و تهیه کنندگان آن، از خداوند منان دارم.

 

 

جناب آقای مهندس محمد موسوی
مدیریت شرکت  دیپلمات کیشدیگر سالهاست که به جستجوی اطلاعات مورد نیاز جزیره در سالنامه جزیره طلایی خو گرفته ایم و در زمستان هر سال پیگیر وصول چاپ جدید آن هستیم و اکنون چند گاهی است که ماهنامه جزیره طلایی با سبک و سیاقی جدید، ارائه مطالب پر محتوا و باب سلیقه های گوناگون را با کیفیت مطلوب طراحی و چاپ در هم آمیخته تا در هنگام نوشیدن یک فنجان چای تورق آن وسیله ای باشد برای فراموشی زود گذر مشغله روزانه. بدین وسیله انتشار صدمین شماره از ماهنامه جزیره طلایی را به فعالان و دست اندرکاران این مجموعه تبریک می گویم.
امید است تا با پخش گسترده و هدفمند آن شاهد روزی باشیم که هر سال یک نسخه از کتاب جزیره طلایی و هر ماه یک ماهنامه به تمامی کیشوندان تقدیم گردد.

 

 

جناب آقای مهندس میثم محسنیان
مدیریت پروژه بیستامروز اطلاع رسانی نقش عمده ای در جذب گردشگر در جزیره کیش دارد. حال اگر این اطلاع رسانی توسط یک رسانه معتبر و جذاب انجام شود تاثیر شگرفی در ایجاد اطمینان میان مخاطبان دارد. نشریه جزیره طلایی را سالهاست که می شناسیم، اصالت، زیبایی، صداقت و خدمت مشخصاتی است که در این سالها از این نشریه دیده ام و اکنون خوشحالم که این نشریه توانسته در کنار همت و پشتکار خود صدمین شماره ماهنامه جزیره طلایی را به چاپ برساند و این نشان از تعهد و تلاش این مجموعه در جهت رشد اطلاع رسانی برای کـیشـونـدان و مــسافــران دارد. این افتخار و همچنین چاپ صدمین شماره این نشریه  را به مدیریت و کارکنان این مجموعه تبریک می گویم.


 

جناب آقای احمد کتابفروش
مدیریت سندیکای صنایع کیشبنظر من نشریه وزین جزیره طلایی کیش هم از نظر طرح و صفحه آرایی وکیفیت چاپ و کاغذ وهم از جهت تنوع مطالب و نیز از نظر پوشش دادن نیاز های عمومی مخاطبین خود در بین نشریات منطقه و حتی تا حدودی در سطح ملی شاخص و از ویژگی های بارز و ستودنی برخوردار است.
امیدوارم همزمان با انتشار یکصدمین شماره این نشریه شاهد ورود به مباحث و مبانی تحلیلی در مورد مناطق آزاد ،مقایسه مناطق آزاد کشورمان با مناطق آزاد سایر کشورها، شناخت مزیت های نسبی و احیانا نقایص و مشکلات و بررسی مشخصات مناطق آزاد موفق و نحوه بومی سازی ویژگی های مناطق آزاد موفق جهان به مناطق آزاد کشور عزیزمان باشد.

 

 

جناب آقای مهندس   فکری
مدیریت فروش شهرک ساحلی کرانهعصر حاضر به عنوان عصر ارتباطات لقب گرفته است تبادل حجم عظیمی از اطلاعات علمی، مفید و کارآمد در رسانه ها و نشریات گوناگون در بالا بردن سطـح آگــاهی عمـومی تــاثیر بسزایی دارد. در این میان نقش ویژه نشریات در راستای رونق و گسترش صنعت گردشگری را نیز نمی توان نادیده گرفت.
جزیره زیبای کیش با توجه به موقعیت منحصر به فرد،طبیعت زیبا و پتانسیل سرمایه گذاری ویژه ای که دارد، سالانه پذیرای حجم کثیری از گردشگران می باشد. وجود نشریه جزیره طلایی، به عنوان یکی از نشریات قدیمی کیش، در طی سالیان ،کمک شایانی به هرچه بیشتر معرفی جزیره و جذب گردشگران و سرمایه گذاران نموده است. چاپ و نشر شماره صدم از ماهنامه جزیره طلایی را به دست اندرکاران محترم و مخاطبین آن صمیمانه تبریک گفته و آرزوی توفیق روز افزون برای شما عزیزان دارم.

 

 

جناب آقای مهندس منصور حاجی حسینی
رئیس هیئت مدیره مجموعه فرهنگی سیاحتی شهر زیر زمینی کیش (کاریز)مطبوعات مي‌توانند با ارايه برنامه‌ها و مطالب آموزنده وعلمي،‌سطح افكار عمومي را بالابرده و به رشد و ترقي اجتماع كمك نمايند. جزیره طلایی یکی از نشریات قدیمی جزیره کیش می باشد.
احتراما پیرو تقدیر و تشکر حضوری از مدیریت و عوامل اجرائی ماهنامه وزین جزیره طلایی کیش، بر آن شدیم تا بدینوسیله در آستانه چاپ یکصدمین شماره این ماهنامه که بدون اغراق همواره در راستای انتشار اخبار و مطالب مهم و مفید برای شناخت جزیره زیبای کیش فعالیت و تلاش می نماید ، مجددا ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کلیه عوامل و همکاران آن مجموعه، توفیقات روز افزون همراه با سلامتی و بهروزی را برای شما و همکاران محترمتان آرزو نماییم.


 

جناب آقای ساسان جیربندی
مدیریت کارتینگ کیشبرای یک رسانه نوشتاری هیچ پاداشی شیرین تر از آن نیست که خوانندگانش چشم به راه دریافت آن باشند و پس از مطالعه آن خود را آگاه تر از پیش احساس کنند،این همان ارتباطی است که بین ماهنامه وزیـن جــزیــره طــلایی و خوانندگانش به وجود آمده است، جزیره طلایی انتشار صدمین شماره خود را جشن می گیرد که به خودی خود دستاوردی بزرگ است و به این امید که جزیره زیبای کیش واقعا به جزیره طلایی تبدیل گردد.
آنچه که گروه فرهنگی اطلاع رسانی جزیره طلایی در این چند سال ارائه داده است حاکی از پشتکار و علاقه آنان در این عرصه است که همواره به پیشبرد و کیفیت بالای ماهنامه خود افزوده اند و کارتینگ کیش  با عرض تبریک برای صدمین شماره این ماهنامه آرزوی توفیق روز افزون را برای دست اندر کاران آن دارد.

 

 

جناب آقای مهندس علیرضا قرصی
مدیریت مجموعه گردشگری تفریحی پارس سافاری کیشامروز اطلاع رسانی و به روز بودن، نقش اساسی در روند توسعه و پیشرفت جامعه دارد.
آگاهی روز افزون گردشگران و ارتقای سطح فکری آنان مرهون تلاش و زحمات افرادی است که علم و دانش و تخصص خود را صمیمانه و بی دریغ به دیگران تقدیم می کنند، لذا بایستی اذعان نمود که همکاری با نشریه جزیره طلایی با کیفیتی بسیار مطلوب و مدیریتی با درایت و درک کامل از مخاطبین و با محتوای غنی و اشراف به مسائل روز جامعه موجب بسی خرسندی است.چاپ شماره صد این ماهنامه را به مخاطبین و زحمتکشان جـزیـره طــلایی تبــریک می گوئیم. بـــا امیــد بــه تــداوم همکاری های بیشتر در آینده  موفق باشید.

 


 

جناب آقای سید مجتبی نژادالحسینی
مدیریت شرکت هم آوران طوسامروزه، در جهانی که سرعت انتقال اطلاعات در میان جوامع مختلف از سرعت آگاهی افراد یک خانواده کوچک از یکدیگر بسیار فراتر رفته است، بهره گیری از حمایت یک مجموعه حرفه ای که تلفیقی از ایده ها، خلاقیت، دانش و تعهد باشد بی شک در رونق هر چه بیشتر هر تجارتی تاثیر گذار خواهد بود. جزیره طلایی با در اختیار داشتن مدیران و کارکنان متخصص و راستکردار یاوری مطمئن و قابل اعتماد برای پیمودن این مسیر است. در تمامی این سال ها کیشوندان همواره جزیره طلایی را به عنوان همدم، هم قدم و هم قلم خویش شناخته اند و برطرف شدن نیازهای روزمره تنها بخش کوچکی از این تعامل زیبا بوده است. باشد که با تعامل روز افزون میان مخاطبان و گردانندگان هوشمند جزیره طلایی شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این جزیره طلا خیز باشیم.

 


جناب آقای گودرز گودرزی
معاونت مدیر مالی - اداری شرکت

تله کامیونیکشن کیش


 رسانه ها در زمينه توسعه فرهنگي مي توانند عامل آميختگي ، توازن  و پيوند دادن به باورهاي اصيل اعتقادي و سنت هاي بارور جامعه باشند و باعث پويايي افکار شوند.
کارکرد رسانه ها در عصر ارتباطات ، بي شک در همه عرصه ها انکارناپذير است. با تبریک به مناسبت چاپ صدمین شماره ماهنامه جذاب جزیره طلایی کیش و جایگاه ویژه ای که بین خوانندگان برای خود پیدا نموده است.
 پیشنهاد می گردد جهت ارتقا و بهبود مستمر نسبت به اختصاص ستونی جهت رسیدگی به نظرات و طرح ایده ساکنین کیش در خصوص مسائل توریستی و اقتصادی و بهداشتی و فرهنگی و ... در نظر گرفته شود تا با انعکاس آن به مسئولین مربوطه و پیگیری مجدد جهت حل موضوعات اقدام لازم به عمل آید.جناب آقای مجید خادم الرضا
مدیریت شرکت واندرلند کیشاولین بار که به جزیره کیش آمدم، به دنبال نقشه شهر با اطلاعات کافی می گشتم. در فرودگاه یک ماهنامه جزیره طلایی گرفتم. خیلی جالب بود و هر اطلاعاتی که نیاز داشتم در یک مجله جمع شده بود. با طرحی زیبا و تمام رنگی  و مجموعه ای از مطالب برای سنین و اقشار مختلف ، چه توریست ها و چه کسانی که در جزیره زندگی می کنند. البته از آن زمان تا به حال کیفیت و مطالب آن بسیار بهتر شده است . ما جزیره طلایی را برای امور تبلیغاتی خود انتخاب کردیم چرا که  همه جا هست و خیلی هم طرفدار دارد که منتظرند شماره بعد آن را هم مطالعه کنند. از نظر من کیفیت خوب و ابعاد مناسب و منحصر بفرد این ماهنامه نقش مهمی در محبوبیت آن داشته و مهم تر از همه مطالب مجله می باشد که هر خواننده ای را به خودش مشغول می کند. باید از دست اندر کاران جزیره طلایی تشکر کرد واقعا کاری عالی انجام داده اند.

 

 

جناب آقای مهندس علی سربر  
 مدیر یت  شرکت صنایع کار چوببا سلام و احترام به تک تک شما عزیزان که مجموعه ای را هدایت و رهبری می کنید که جزو اولین های همنوع خود در دوران جدید زندگی توسعه یافته جزیره کیش می باشد و با تحمل زحمات زیاد، کمبودهای بسیار اولیه دوران معاصر جزیره را پشت سر گذاشته و در طی مـسیـر حرکت فرهنگی اجتماعی اقتصادی
خود به جایگاه ممتازی دست پیدا کرده اید . امروز موفق به انتشار شماره ۱۰۰ نشریه خود شده اید و این خود هم زمان با انتشار کتاب سال کیش با معلومات جامع و کامل از کیش و همچنین ابتکار جدید آن موسسه در انتشار نشریه هفتگی نیازمندیهای جامع کیش با تیراژ بالاو کیفیت و اطلاعات جامع تجاری روزمره کیش ، همگی  با کیفیت عالی و مدیریت قابل تقدیر انجام میشوند که نشان از درایت مدیران و هماهنگی و همکاری خوب دست اندرکاران آن مجموعه دارد.  به نوبه خود به همه شما شادباش و خسته نباشید عرض کرده و امیدوارم خداوند متعال توفیق بیشتر به مجموعه شما در راه خدمت به جامعه کیش عطا فرمایند.

 

 

جناب آقای محمد حیدری
مدیریت شرکت ایرتویا کیش مطبوعات با توليد و توزيع مطلوب اطلاعات ، نقش زيــادي در بـــالا بـردن آگــاهي هاي گــوناگـون و ضروري به عهده مي گيرند و جامعه را در نيل به تعالي و ترقي همه جانبه ياري مي کنند.
 به پاس خدمات و زحمات نشریــه «جزیــره طــلایی » صمیمانه ترین تقدیر خود را از عملکرد منسجم و پاسخگو و متعـهد و کـوشـش هـای بی دریغ مدیریت و همکاران محترم در زمینه گسترش علم و آگاهی که در کمال صداقت و درستکاری در طی سالیان حضور در عرصه نشریات جزیره زیبای کیش را داشته اید به حضورتان ارائه می نماید.
امید است در سایه الطاف خداوند منان همواره سلامت و موفق باشید و موجبات توسعه و ارتقاء خدمت رسانی مطمئن تری را برای عموم کیشوندان عزیز به ارمغان آورید.
 

 

جناب آقای کاظم پناهی
مدیریت بازار پردیس ۱ 
گوناگونی مطبوعات و گسترش انتشار نشریات متنوع و متفاوت و به طور کلی جایگاه شایسته رسانه ها در تنویر افکار و ایجاد فضای مناسب برای گفت و گو و برخورد سالم و سازنده نظرات و همچنین اهمیتی که رسانه های گروهی در ارتقا سطح آگاهی و تعالی فرهنگ و دانش عمومی دارند، بی گُمان یکی از مهمترین عوامل توسعه فرهنگی و از نشانه های پویایی و تحرک هر جامعه است.
ماهنامه جزیره طلایی کیش به علت رعایت استاندارد و با کیفیت خوب چاپ، تنوع مطالب یکی از بهترین ها هم در سطح جزیره و هم در کل کشور است لذا این ماهنامه همیشه با استقبال گردشگران و کیشوندان عزیز روبرو بوده است.
همراهی با جزیره طلایی جهت معرفی جزیره و دست آوردهای صورت گرفته باعث رونق بیشتر در تمام عرصه ها خواهد بود.
 

 

جناب آقای محمدرضا رستم
عضو شورای حل اختلاف و مدیریت شرکت امکان کیشتقدیر و تشکر از ماهنامه جزیره طلایی که همواره در اهداف مشتری مداری و بستر سالم سازی حرکت داشتند. مطالب و محتوی پربار از جمله تبلیغات، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، که در شایستگی یک ماهنامه می باشد، را در بر دارد.
این حقیر طی ۱۱ سال همکاری با ماهنامه جزیره طلائی همواره رضایت کامل خود را از این ماهنامه اعلام داشته ام و همیشه آرزوی پیشرفت روزافزون و بسزائی برای این مجموعه خواهم داشت.
همچنین تقدیر و تشکر از مسئولین محترم این ماهنامه که همواره تمام ضوابط را حفظ نمودند که این عامل باعث موفقیت روز افزون این ماهنامه بوده است.
انتشار صدمین شماره از این ماهنامه را به همه مخاطبان و مسئولین جزیره طلایی تبریک گفته و برای یکایک این عزیزان توفیق روز افزون در تمامی مراحل زندگی را از درگاه ایزدمنان خواستارم.
 

 

جناب آقای سهیل اسدی کنی
مدیریت بازار پردیس ۲با توجه به اینکه جزیره کــیش بیــشترین میـزان گردشگر را در بین مناطق آزاد  کشورمان دارد، وجود رسانه ای که معرف هر چه بهتر جزیره کیش و خدمات و امکانات این جزیره به گردشگران عزیز باشد و علاوه بر آن با مطالب مفید و آموزنده برای کیشوندان نیز سرگرم کننده باشد امری ضروری است.
دیر زمانی نیست که با نشریات وزین جزیره طلایی آشنا شدم، بی شک مطالب منتشر شده، نوع چاپ و رنگهای شاد بکار رفته و نحوه پخش گسترده در داخل و خارج از جزیره نشان از زحمات مسئولان آن و عشق به رونق وآبادانی جزیره دارد و لذا بر خود وظیفه دانسته تا قدردان این زحمات باشم و امیدوارم در ادامه رسالت سنگینی که بر دوش میکشند، موفق و سرافراز باشند.
 

 

 

جناب آقای همایون ابوالحسنی
مدیریت شرکت میتا کیشبدیهی است نشریه ای که بتواند به بهترین شکل ممکن با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند و مسایل و اطلاعات روز را به سهولت در اختیار ایشان قرار دهد، نقش بسیار موثری در بالا بردن سطح علم و آگاهی جامعه دارد.
 سالهاست که در جزیره کیش مشغول به فعالیت هستم و در زمینه های مختلف اطلاع رسانی و تبلیغات با جزیره طلایی همکاری می کنم و شاهد  پیشرفت روز افزون این نشریه بوده ام.
چاپ شماره ۱۰۰ این ماهنامه را به تمامی کارکنان، مدیریت و مخاطبان این نشریه تبریک می گویم و امیدوارم که جزیره طلایی بتواند رسالت خود که همان فعالیت در جهت رشد و ارتقای اطلاع رسانی در جزیره می باشد، هر روز بهتر و موفق تر به انجام رساند.
 

pardis ii H