درباره کیش جزیره کیش کیش

  درباره جزیره کیش

  طبیعت کیش

  تفریحات و دیدنی های کیش

  هتل های کیش
مراکز تجاری و  بازارهای کیش

  رستوران و کافی شاپ کیش

  تاکسی در کیش
  اجاره اتومبیل در کیش

  جشنواره های کیش

  کنسرت های کیش

  سفر زمینی به کیش

  قوانین گمرکی کیش

  ساعت کاری در کیش

  مراکز درمانی کیش

  بانک های کیش

  تلفن های ضروری کیش

دانشگاه های کیش
نقشه کیش
سفر با هواپیما

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

سواحل ماسه ای
 
ساحل کیش سفر اطلاعات گردشگری
 
زمین در ساحل ماسه ای کیش ، از جنس مرجان بوده و در زیر نور خورشید ، درخششی نقره فام دارد. پدیده ای که در سطح جهان بی همتاست. کیش دریای آبی رنگ شفاف و روشنی دارد که باعث می شود کف آن از سطح دریا هم پیدا باشد. کارشناس محیط زیست این خاصیت را به وجود مرجان ها در پیرامون جزیره نسبت می دهند و معتقدند که مرجان ها به صورت طبیعی موجب تصفیه آب و شفافیت و زیبایی سواحل جزیره هستند. کیش به نسبت وسعت خود دارای یکی از وسیع ترین ساحل هاست و در دنیا کمتر ساحلی را می توان یافت که در وسعت سواحل کیش قابل استفاده باشد و مسافران بتوانند با آرامش و دور از غوغاهای سواحل معروف در آن به استراحت بپردازند.
 
ساحل کیش سفر اطلاعات گردشگری
 
جزيره كيش سواحلي بسيار آرامش بخش و منحصر به فرد از حيث تجمع مرجان ها دارد. اين صخره هاي مرجاني آب بسيار پاك و تميزي را توليد نموده كه بستر دريا از وراي آن مشهود مي باشد و پناهگاه خوبي را براي ماهي هاي زيباي رنگارنگ و ديگر جانوران دريايي با ارزش به وجود مي آورد.
 
ساحل کیش سفر اطلاعات گردشگری
 
در ضمن علاقمندان به ماهیگیری می توانند در سواحل جنوبی و غربی جزیره به صید بپردازند. ترکیب اینها با یکدیگر، سواحل کیش را به یکی از جذابترین سواحل جهان تبدیل کرده است.
 
ساحل کیش سفر اطلاعات گردشگری
 
رنگ چشم نواز سواحل اين منطقه، رنگ سفيد درخشان مرجاني است. رنگي كه به سفيد استخواني مي ماند و در سواحل شرقي و شمال شرقي كيش كه مملو از ماسه هاي مرجاني است، اين زيبايي در امتزاج با شكوه موج هاي دريا ، آسمان آبي و سبزي درختان نارگيل به اوج خود مي رسد. اين تضاد رنگ ها كه تركيب آن از هيچ نقاش چيره دستي ساخته نيست، شاهكار خلقت خداوند است.
 
سواحل صخره ای
 
ساحل کیش سفر اطلاعات گردشگری
 
ساحل کیش سفر اطلاعات گردشگری
 
جاذبه سواحل صخره اي غرب و جنوب كيش، بازديد كننــدگان بيشماري را بخــصوص عصرها و در هنگام غروب خورشيد به اين سمت مي كشاند. زمان خروش دريا، ضربه هاي موج به اين سواحل صخره اي و پرتاب آب به سوي ساحل صحنه هاي بديعي بـه وجود مي آورد كه براي ناظران جالب و زيبا است. باقيمانده كشتي باري كولااف (يوناني) كه در مردادماه ۱۳۴۵ در جنوب غربي كيش به گل نشسته نيز براي بازديدكنندگان سوژه مناسب عكاسي به شمار مي آيد.
 
ساحل کیش سفر اطلاعات گردشگری
pardis ii H