درباره کیش جزیره کیش کیش

  درباره جزیره کیش

  طبیعت کیش

  تفریحات و دیدنی های کیش

  هتل های کیش
مراکز تجاری و  بازارهای کیش

  رستوران و کافی شاپ کیش

  تاکسی در کیش
  اجاره اتومبیل در کیش

  جشنواره های کیش

  کنسرت های کیش

  سفر زمینی به کیش

  قوانین گمرکی کیش

  ساعت کاری در کیش

  مراکز درمانی کیش

  بانک های کیش

  تلفن های ضروری کیش

دانشگاه های کیش
نقشه کیش
سفر با هواپیما

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

پرواز تفریحی در جزیره کیش
 
 
 
 
پروازهای تفریحی- جزیره کیش- فرا پرواز جاوید کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
 
 
یکی از هیجان انگیزترین تفریحات در جزیره کیش پرواز بر فراز آب های نیلگون خلیج فارس می باشد. پرواز با هواپيماهاي بدون موتور (گلايدر)، جایروکوپتر علاوه بر اين كه فرصتي است براي تجربه هيجان پرواز كه از اميال ديرينه انسان است، به علاقمندان این امكان را مي‌دهد كه زيبايي هاي جزيره را از آسمان تماشا كنند و لذت ببرند.
 
پروازهای تفریحی- جزیره کیش- فرا پرواز جاوید کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
شما در مسیر این پرواز ایمن و هیجان انگیز می توانید منـاظر ساحلی جـاده کرانه و شمـال جـزیـره، پرواز بر فراز شهرتاریخی حریره، کاریز شهر زیرزمینی، پایاب و آب انبار،درخت سبز و ... بوسیله هلیکوپتر اسپرت کروک را تجربه نمائید .
برای رزرو پرواز و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۴۷۶۸۲۰۲۷ تماس حاصل فرمائید.
 
 
مجموعه ورزشی مریم
 
بولینگ مریم -مجموعه ورزشی مریم -جزیره کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
مجموعه فرهنگی ورزشی مریم در اوایل نوروز ۱۳۸۴ با هدف جذب خانواده ها و ایجـاد محیطــی سـالــم جـهـت گذراندن اوقات فراغت جوانان و خانواده ها گشایش یافت و دارای مدرن ترین تجهیزات ورزشی- تفریحی است.
 
بولینگ مریم م-جموعه ورزشی مریم -جزیره کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
این مجموعه با تجهيزات ورزش بولينگ در ۱۶ خط، پذيراي خانواده ها، جـوانـان و عـــلاقمــنــدان به اين ورزش اســـت در اين مجموعه سالن بيليارد (ایت بال/اسنوکر/ پیرامیت)، بدن سازي ، سونا، کافی شاپ و  دنـــياي بازي كودكان نيز وجود دارد. بولينگ كيش در مجاورت بازار ونوس واقع در بلوار دريا است.
 
بولینگ مریم- مجموعه ورزشی مریم -جزیره کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
مجموعه ورزشی المپیک
 
مجموعه ورزشی المپیک -تنیس قیوچرز- گلف -باشگاه جزیره کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
مجموعه ورزشی المپیک- تنیس قیوچرز- گلف- باشگاه جزیره کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
مجموعه ورزشی المپیک- تنیس قیوچرز- گلف- باشگاه جزیره کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
يكي از جاذبه هاي كم نظير جزيره كيش است كه داراي چند زمين فوتبال چمن طـبيـعي و مصـنوعــي، چند زمين تنيس، سالن اخــصـاصـي پينـگ پنـگ، شطرنج، اسكواش، استخرهاي شنا مجزا براي بانوان و آقايان با سالن هاي بدنسازي و سونا و جـكـوزي، سـالـن هـاي چـند منـظوره براي ورزش هاي توپي و غيرتوپي، سالن ژيمناستيك، مانژسواركاري و ميدان كورس اسبدواني و ... مي باشد. اين مجموعه ورزشي در مجاورت كاريز و در ميدان المپيك قرار دارد.
 
دوچرخه سواری
 
دوچرخه سواری- جزیره کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
دوچرخه سواری -جزیره کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
یکی از طولانی ترین و زیباترین مسیرهای دوچرخه سواری کشور در جزیره کیش قرار دارد. سرتاسر این مسیر بیش از پنجاه کیلومتری، که کاملا مستقل از مسیرهای اتومبیل رو بوده و بخش اصلی آن به موازات جاده جهان در حاشیه نوار ساحلـــی احداث شده اســت. در ایــستـگـــاه های ویژه به علاقمندان، دوچـــرخــه کــرایـه می دهند.
 
دوچرخه سواری- جزیره کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
دوچرخه سواری- جزیره کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
این ایستگاه ها در بخــش های مختــلف جــزیره مانند اسکله تفریحی و جنب بازار مرجان وجود دارد. طبیعت بکر جزیره در بخش های غربی و جنوبی با چشم اندازی زیبا از دریا، ســواحل، بوستان، نخلستان و پوشش های گیاهی متنوع در منظر همگان است. حرکت با دوچرخه در مسیر ویژه به گردشگران امکان می دهد که با سرعت کم و در سکوت این چشم اندازهای طبیعی را تماشا کنند.
 
والیبال ساحلی
 
والیبال ساحلی -جزیره کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
مـجمـوعـه ورزشـی والیـبـال ساحـــلی یـکـی از زیبــاترین زمین های والیبال کنار ساحل در آسیا به شـمار مـی آید. در این مجــموعه با ســـه زمیـن والیبال اختصاصی و نورپردازی استاندارد، در سه شیفت امکانات جانبی در اختیار علاقمندان است.این محل تا کنون شاهد و پذیرای رقابت های بین المللی والیبال ساحلی بسیاری بوده است.
 
کارتینگ و باگی
 
کارتینگ -باگی- جزیره کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
کـارتینگ ورزش مفرح و هیجـان انگیـز و پایه ورزش اتومبـیلرانی حرفه ایست. پيست كــارتــينگ كــيش، به طــول ۸۰۰ متر از طــويل تــرين و اولین پيست كشور است كه پذيراي علاقمندان به رشته اتومبيلراني می باشد.. در اين مجموعه پيست موتورهاي چهار چرخ ATV و ماشين كنترل وجود دارد. كارتينگ كيش در مجاورت ميدان اميركبير و روبروي هتل مريم می باشد. برای علاقمندان به ورزش باگی نیز امکاناتی در سطح بالا فراهم شده است . دوستداران این ورزش هیجان انگیز می توانند با استفاده از پیست باگی کیش لحظات خاطره انگیزی را برای خود رقم بزنند.
 
سوارکاری
 
باشگاه سوارکاری جزیره کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
در شمال جزیره در مجاورت دهکده المپیک احداث شده است. این باشگاه شامل مانژ مخصوص تمرین، اصطبل ها، مانژ کورس و کلینیک دامپزشکی است که در حال حاضر چندین رأس اسب از نژادهای دوخون، دوره سوری و عرب را در خود جای داده و در اختیار علاقمندان اسب سواری قرار دارد.  در ایام نوروز، تور بازدید از ســاحل زیـبای کرانه، مجموعه ورزشی المپیک و  پیست سوارکـــاری  با کالســـکه، در مجـــموعه سوارکاری  کیش برگزار می گردد. 
 
سافاری کیش
 
سافاری- تور -جزیره -کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
سافاری- تور -جزیره -کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
سافاری- تور -جزیره -کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
سافاری- تور -جزیره -کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
در سافاری کیش می توانید تورهای صحرا را تجربه کنید  همچنین در این مجموعه پیست رالی ، موتورهای کراس، تریل،ATV موتور چهارچرخ با دو ظرفیت ، ریس و RC نیز پیش بینی شده است. برای نوجواتنان تفریحاتی مانند خودروهای کنترلی و موتور مینی در نظر گرفته شده است. این مجموعه دارای رستوران با موزیک زنده نیز می باشد. بازدید از غرفه های صنایع دستی و طراحی با حنا روی دست از دیگر تفریحات این مجموعه می باشد. برای بازدید از این مجموعه دو پکیج تور در نظر گرفته شده است.
پکیج نقره ای شامل: ماشین سواری، شام به همراه موزیک و مراسم سافاری
 پکیج طلایی شامل: ماشین سواری، شتر سواری، موتور سواری، شام به همراه موزیک زنده
جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه تهیه بلیط، با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید:      ۳۲۸۸-۹۳۱-۰۷۶۴       ۰۳۸۶-۴۴۴-۰۷۶۴
 
 
 
پارک آبی کیش (در حال ساخت)
 
پارک آبی -جزیره کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تور کیش
 
پارک آبی کیش با ظرفیت روزانه ۳۰۰۰ نفر از حیث تنوع امکانات تفریحی و تجهیزات در کشور بی‌همتا است. در طراحی تجهیزات این پارک آبی، از جدید‌ترین وسایل تفریحی روز دنیا استفاده شده است. شایان ذکر است که تعدادی از سرسره‌های هیجان پارک آبی کیش در منطقه نمونه مشابه ندارد.
 
پارک آبی -جزیره کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تور کیش
 
طراحی پارک آبی کیش به گونه ای است که الزامات لازم برای استفاده هرچه بهتر تمامی اعضای خانواده ایرنی در تمامی سنین در آن رعایت شده است. بدین منظور امکانات اختصاصی برای گروه های خردسال، کودکان و نوجوانان و افراد میانسال و بزرگسال طراحی شده است. در ضمن با ایجاد محیطی محفوظ در پارک آبی کیش امکان استفاده مجزای بانوان و آقایان در روزهای مختلف هفته فراهم شده است.
 
پارک آبی -جزیره کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تور کیش
 
بازی‌های پارک آبی کیش، از پیشرفته‌ترین و بروزترین وسایل بازی و تجهیزات روز دنیا هستند که توسط معتبرترین تأمین‌کننده وسایل بازی پارک آبی دنیا، یعنی شرکت کانادایی White Water West تأمین شده است.
 
Boomerango
Super Bowl
Inner Tubes
AquaLoop
Free Fall
Whizzard
Aqua Play
Double Viper
Wave Pool
Lazy River
Kid&#۳۹;d Slides
اسپا
رستورانها، کیوسکها و فروشگاه
 
قابل ذکر است این مجموعه به زودی به بهره برداری می رسد و هم اکنون فعالیتی ندارد.
pardis ii H