درباره کیش جزیره کیش کیش

  درباره جزیره کیش

  طبیعت کیش

  تفریحات و دیدنی های کیش

  هتل های کیش
مراکز تجاری و  بازارهای کیش

  رستوران و کافی شاپ کیش

  تاکسی در کیش
  اجاره اتومبیل در کیش

  جشنواره های کیش

  کنسرت های کیش

  سفر زمینی به کیش

  قوانین گمرکی کیش

  ساعت کاری در کیش

  مراکز درمانی کیش

  بانک های کیش

  تلفن های ضروری کیش

دانشگاه های کیش
نقشه کیش
سفر با هواپیما

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

تفریحات دریایی - کیش- جزیره- جت اسکی تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
يكي از جذابيت هاي كيش تفريحات و ورزش هاي دريايي در آب هاي زلال خليج فــارس اسـت، تـمام كلـوپ ها و باشگاه هاي عرضـه كننده تفريحات دريايي كيش توسط امور دريــايي مؤسسه ورزش و تفريحات سالم منطقه آزاد كيش واقع در جنب اسكله بزرگ تفريحي كنترل مي شوند. در جزيره زيباي كيش تعداد زيادي كلوپ تفريحات دريايي وجود دارد كه خدمات متنوعي در زمينه هاي غواصي، قايقراني (كانو- قايق كف شيشه اي- قايق هاي تندر و قايق پدالي) جت اسكي، شاتل، بانانا، پاراسيلينگ، اسكي روي آب، الترالايت و ... ارائه مي نمايند.
 
اسکله بزرگ تفریحی

اسکله تفریحی کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش- -تورکیش- eskele tafrihi kish
 
به منظور بهره مندي بيشتر گردشگران و مسافران كيش اسكله اي به طول ۴۳۷ متر با چهار فضاي وسيع جانبي براي پياده روي و تماشاي ماهيان رنگارنگ درياي نيلگون و پرندگان دريايي ساخته شده اســت. پايانه هايي بـــراي ســوار شدن بر قايــق و شنـاورهــاي تفريـحي و همچنــين محل هايي براي ماهيگيري تفريحي در اين اسكله پيش بيني شده است.
 
مجتمع تفریحات و ورزش های دریایی
 
مجتمع تفریحات دریایی کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
این مجموعه با آخرین فناوری و استانداردهای روز دنیا طراحی شده است و در تمام طول سال قابل استفاده گردشگران می باشد. این سازه دریایی که به عنوان طرح برگزیره مجله معتبر New Architect فرانسه معرفی شده است .
 
مجتمع تفریحات دریایی کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
این محموعه با امکاناتی نظیر سرویسهای بهداشتی، دوش، انبار، اتاق غریق و مرکز امداد رسانی امور دریایی و غواصی و اسکله مخصوص پهلوگیری شناوران و همچنین تعداد ۸ کلوپ ورزشی و تفریحی و تعداد ۲ غرفه کافی شاپ و فست فود پذیرای گردشگران محترم می   باشد.
 
غواصی در کیش
 
غواصی جزیره کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
غواصي در كيش به علت صخره هاي زيــباي مرجــاني و گـونه هـاي كميـاب ماهي هاي رنگــارنگ بسيار مورد علاقه و توجه ساكــنان و گردشگران است و مي توانند شگفتي هاي زير آب را با اين ورزش تجربه كنند.
 
غواصی جزیره کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
همچنين غواصان مي توانند از مدرسه غواصي و مركز غواصي ژرفا كيش گواهينامه بين المللي دريافت كنند.
 
اسکله میر مهنا
 
اسکله میرمهنا کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
اين اسكله به طول ۱۲۰ متر در مجاورت مسجد خاتم الانبياء (ص) و در ساحل پاركي به همين نام ساخته شده و داراي پلكاني به سمت دريا براي سوار شدن به قايق و ماهيگيري تفريحي است.
 
پلاژ آقایان
 
پلاژ آقایان کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
پلاژ مخصوص آقايان در مجاورت هتل داريوش و پارك آهوان قرار دارد. زمين واليبال ساحلي در محدوده اين پلاژ است.آموزش شنا هم در اين پلاژ به صورت انفرادي و هم به صورت گروهي انجام مي‌شود و نجات غريق‌ها در تمام وقت اداري حضور دارند. دوش‌هاي آب‌شيـريـن و بـوفـه از خدمات اين مركز هستند. 
 
پلاژ آقایان کیش - شنا  تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
سواحل اين پلاژ ماسه‌اي است و عمق آن نيز به تدريج افزايش مي‌يابد و مكان مناسبي را براي شنا در عمق‌هاي مختلف پديد مي‌آورد. امكان اجراي تفريحات دريايي چون جت‌اسكي، اسكي روي آب، پاراشوت، قايق‌هاي بـادباني و غــواصي در اين محل به جذابيت‌هاي اين پلاژ افزوده است. نورپردازي اين پلاژ به گونه‌اي است كه شب‌ها نيز مي‌توان شنا كرد.
 
پلاژ بانوان
 
پلاژ بانوان کیش- تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
يكي از معدود سواحل كشور كه پلاژ وسيعي با امكانات تفريحي ساحلي، دوش آب شيرين، رختكن و ... دارد در جزيره كيش براي بانوان مهيا شده است.
 
پلاژ بانوان کیش -تفریحات و دیدنیهای کیش-تورکیش
 
بانوان مي توانند از اين ساحل محصور و پوشيده، براي شنا كردن در آبهاي زلال كيش بهره ببرند. اين پلاژ در شمال جزيره كيش در انتهاي خيابان سنايي قرار دارد و در سـاعـــات روز آماده پذيرش مراجعين است.
 
قایق های کف شیشه ای
 
قایق های کف شیشه ای -جزیره کیش تفریحات - دیدنیهای کیش-تورکیش
 
آب های اطراف کیش محل زندگی انواع موجودات دریایی نظـیر مرجــان ها، ماهی های تزئیـنی و خـوراکـی، توتـیاهـا، خرچـنگ ها، ستــاره هـای دریایی و ... است. با قایق های کف شیشه ای، تماشای این زیبایی ها امکان پذیر است. این قایق ها در اسکله تفریحی مستقر هستند و با استفاده از نورافکن، امکان گشت دریایی شبانه را نیز فراهم کرده اند.
 
pardis ii H