درباره کیش جزیره کیش کیش

  درباره جزیره کیش

  طبیعت کیش

  تفریحات و دیدنی های کیش

  هتل های کیش
مراکز تجاری و  بازارهای کیش

  رستوران و کافی شاپ کیش

  تاکسی در کیش
  اجاره اتومبیل در کیش

  جشنواره های کیش

  کنسرت های کیش

  سفر زمینی به کیش

  قوانین گمرکی کیش

  ساعت کاری در کیش

  مراکز درمانی کیش

  بانک های کیش

  تلفن های ضروری کیش

دانشگاه های کیش
نقشه کیش
سفر با هواپیما

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

پارک ساحلی مرجان
 
پارک -ساحلی- مرجان -کیش -تفریحات -دیدنیهای -کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
پارک ساحلی مرجان که در مجاورت بازار مرجان واقع شده، یکی از زیباترین مراکز تفریحی و دیدنی کیش است که بازار مرجان را به دریا ارتباط می دهد. بسیاری از مسافران و ساکنین جزیــره اوقـات  تفریحی خود را در کنار این پارک گذرانده و از مناظر زیبای ساحــلی کیـش لذت می برند.
 
پارک -ساحلی -مرجان- کیش -تفریحات -دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
آلاچیق ها و محوطه سازی جذاب این پارک ساحلی فرصت مناسبی را برای شما فراهم می کند تا فارغ از هیاهوی بازار به دیدار دریا و چشم اندازهای زیبای طبیعی اطراف بروید و در طول اقامت خود در جزیره کیش از این منطقه کــه دارای سـاحـل بسیـار زیبــا و زلال می باشد دیدن کنید و عکس هایی به یاد ماندنی بگــیرید. علاوه بـر این تمــاشای طلوع آفتــاب از این پــارک، خــاطره ای فراموش نشدنی است.
 
 
پارک هنر
 
پارک -هنر -روبروی -پردیس- 2 -کیش -تفریحات -دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
با توجه به موقعیت جغرافیایی و کم ارتفاع بودن جزیره کیش، وجود رودخانه و یا آبشار در سطح جزیره غیر ممکن می باشد. اما برای اینکه لحظات لذت بخش و مناظر زیبای رودخانه و آبشار در جزیره برای ساکنین و مسافرین فراهم شود با استفاده از تنها ارتفاع موجود در جزیره و با آبشارها، برکه های آب، نورپردازی صخره های طبیعی و پوشش گیاهی متنوع، پارکی احداث شده است.
 
پارک -هنر -روبروی -پردیس- 2- کیش- تفریحات - دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
گردشگران عزیز می توانند پس از گذراندن یک روز پر کار برای صرف شام و یا شب نشینی به آنجا بروند و خاطرات گذراندن اوقات فراغت خود در کنار رودخانه و آبشارها را زنده کنند. جایگاه های پخت کباب و آلاچیق هایی برای استراحت نیز وجود دارد.
 
 
 
پارک سیمرغ
 
پارک- سیمرغ -جزیره- کیش -تفریحات - دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
این پارک زیبا، در حـواشی سـواحل شـرقـی جــزیـره احداث گردیده است و مجهز به پارک بازی برای کودکان، جاده تندرستی، پیست اسکیت، زمین والیبال و زمین بازی های راکتی می باشد.
 
پارک -سیمرغ- جزیره -کیش- تفریحات - دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
جـهــت رفــاه حـــال کیشونـدان و مسافرین عزیز و استفاده هر چه بیشتر گردشگران از مناظر زیبای ساحلی و فضای سبز این پارک، تعدادی آلاچیق، میز و نیمکت و سرویس بهداشتی در این مکان قرار گرفته است.
 

پارک ساحلی کلبه هور
 
کلبه -هور- جزیره- کیش -تفریحات -دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
یکی مکان های دوست داشتنی «کلبه هور»در غربی ترین نقطه کیش است. جذابیت کلبه هور بیشتر به خاطر طبیعت وحشی این منطقه است که در اکثر مواقع سال برخورد موجهای بزرگ با صخره های سنگی بسیار هیجان برانگیز است. مخصوصا در این مکان حفره هایی وجود دارد که در موقع برخورد موجها از میان این شکافها آب به بالا فوران می کند. «هور» به معنای فضایی میان دو صخره که آب دریا آنجا آرام می گیرد می باشد و وجود کلبه ای در این مکان برای ماهیگیران آن زمان سبب شد تا بومیان جزیره نام «کلبه هور» را برای آن برگزینند. آبزیان بسیاری همچون هامور، سرخو، سنگسر، انواع صدف ها و لاکپشت ها در این منطقه بسیار دیده می شوند. از اینرو بسیاری از افراد که علاقمند ماهیگیری هستند ، به این منطقه برای ماهیگیری می آیند.همچنین کلبه هور برای غواصان نیز جذابیت دارد.
 
کلبه -هور-جزیره -کیش- تفریحات - دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
 این مکان برای استفاده هر چه بیشتر و بهتر خانواده ها و گردشگران عزیز دوباره باز سازی شده و سر و سامان گرفته است و  در این منطقه فضای تفریحی برای بازدید کنندگان از جمله آلاچیق، نیمکت ها، میزها، باربیکیو و نورافکنهای بزرگ  و تجهیز  شده است.
 

پارک دلفین ها
 
پارک -دلفین -جزیره- کیش -تفریحات - دیدنیهای -کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
پارك دلفيــن يا دلفيــناريوم، يـكي از زيباترين مجمــوعه هــاي تفــريحي در منطقه خاورميانه با مساحتي بيش از يك ميليون مترمربع است.  اجراي حركات نمايشــي پستــانداران دريــايي شامــل دلفين ها، شيرهاي دريايي و  گــرازهــاي دريـايي در استخر بزرگ اين مجموعه از جذابيت فــراواني بـرخوردار است.
 
پارک -دلفین- جزیره -کیش -تفریحات -دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
باغ پرندگان نیز در همين مجموعه واقع شــده، بــزرگتــرين آكــواريوم آب شور ايران وسيرك نیز در همين محل واقع است.  تاكنون هزاران درخت نخل در اين پارك كاشته و مجموعه هايي از كاكتوس هاي استثـنايي گـردآوري شـده اسـت . در دلـفـيناريوم و باغ پرندگان اين مجموعه زيـباترين حيوانات نادر نگهداري مي شوند و دلفينها و ساير پستانداران دريايي با نمايشهاي ديدني بازديدكنندگان را حيرت زده مي سازند. جنگل بارانهاي مصنوعي، كوه آتشفشان ، دنياي اركيده، باغ پروانه ها و رستوران هاي منحصر به فرد در دست ساخت و طراحي مي باشد .
شنا با دلفین:  آقایان عزیز برای تجربه لذت شنا کردن با این دلفین های دوست داشتنی می توانند بلیط مخصوص تهیه کرده و خاطره انگیزترین شنای زندگی خود راتجربه کنند.
بازی با دلفین: بازی با دلفین های باهوش یکی از فراموش نشدنی ترین سرگرمی های کیش است. خانم های محترم می توانند با تهیه این بلیط  از بازی با دلفین ها لذت ببرند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه تهیه بلیط، با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید:      ۳۲۸۸-۹۳۱-۰۷۶۴       ۰۳۸۶-۴۴۴-۰۷۶۴
 

باغ پرندگان
 
باغ- پرندگان- جزیره -کیش- تفریحات- دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
باغ پرندگان با بیش از ۵۷ گونه پرنده از جمله پلیکان، شتر مرغ، طوطی ماکائو، انواع گوناگون لک لک، توکان، تورکو، قو، پنگوئن آفریقایی و گونه های نادری چون تمــساح پـوزه کــوتاه  بــی شــک یـــکــی از منحصر به  فــردتـرین مراکز نگهداری جانوران در ایـران می باشــد.
 
باغ -پرندگان -جزیره -کیش-تفریحات -دیدنیهای -کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
از جمله نکات قابل توجه در این پارک گردآوری گــونـه هــای مختلف از اقصی نقــــاط جهان از آمریکای جنوبی تا استرالیا و از شرق آسیا تا آفریقا می باشد.
 

آکواریوم
 
آکواریوم -جزیره- کیش- تفریحات-دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
مجمــوعه اي كـم نظيــر شامل ماهيــان آب هاي شـور و شيرين، خزندگان ايران و جهان، پرندگان كمياب جهان،  پستانداران كوچك و بخش علمي شامل حيوانات تاكسيــدرمي شده ، ديرينــه شنـاسي و گياه شناسي مي باشد. 
 
آکواریوم- جزیره -کیش -تفریحات -دیدنیهای -کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
ولين آكواريوم ۵۰ هزار ليتري مخصوص كوسه ها و ماهيان بزرگ خليج فارس و آكواريوم ۲۰ هزار ليتري مخصوص آب هاي شيرين در اين مجموعه ساخته شده است.
 

پارک ساحلی کشتی یونانی
 
پارک -ساحلی- کشتی -یونانی -جزیره -کیش -تفریحات - دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
پارک ساحلی کشتی یونانی به مساحت شصت هزار متر مربع در محوطه ساحلی این کشتی در دست ساخت است. بخشی از این پروژه به بهره برداری رسیده که شامل محوطه سازی و احداث آمفی تئاتر رو باز با مساحت ۸۰۰ متر مربع می باشد.
 
پارک- ساحلی -کشتی -یونانی -جزیره-کیش- تفریحات - دیدنیهای- کیش-تور-کیش-جزیره-طلایی
 
از سال ها پيش تماشاي غروب جزيره در كنار كشتي عظيم الجثه به گل نشسته منظره زيبا و مورد علاقه گردشگران كيش است. تماشاي غروب كيش در كنار كشتي يوناني را از دست ندهید.
 
pardis ii H