درباره کیش جزیره کیش کیش

  درباره جزیره کیش

  طبیعت کیش

  تفریحات و دیدنی های کیش

  هتل های کیش
مراکز تجاری و  بازارهای کیش

  رستوران و کافی شاپ کیش

  تاکسی در کیش
  اجاره اتومبیل در کیش

  جشنواره های کیش

  کنسرت های کیش

  سفر زمینی به کیش

  قوانین گمرکی کیش

  ساعت کاری در کیش

  مراکز درمانی کیش

  بانک های کیش

  تلفن های ضروری کیش

دانشگاه های کیش
نقشه کیش
سفر با هواپیما

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

اطلاعات مفید و مختصر اين بخش، راهنماي شما در برنامه ريزي موفق براي سفر و فراهم كننده آسودگي خيال شما مسافران عزيز خواهد بود

 

        ................
        ................
        ................
        ................
        ................
       .......................................................
       .................................................
      ...........................................
      .....................................
      ...............................
      .........................
      .................
      ...........
       ....
      
 
 
 
 
زمان حضور در فرودگاه
مسافران محترم به منظور دریافت کارت سوار شدن و تحویل توشه خود، باید دو ساعت قبل از زمان حرکت هواپیما، در سالن فرودگاه حضور داشته باشند.
 زمان خاتمه پذيرش مسافر در پروازهاي بین المللی  ۴۵ دقيقه قبل از پرواز و در پروازهاي داخلي ۳۰ دقيقه قبل از پرواز است و مسافراني كه درساعت مقرر به باجه پذيرش مراجعه نكنند، باطل خواهد شد؛ بنابراين توصيه مي كنيم در پروازهاي بين‏المللي، حداقل ۳ ساعت و در پروازهاي داخلي دو ساعت قبل از زمان پرواز، به فرودگاه مراجعه کنید.
 
 
 
 
 
 
بلیت
به منظورتهیه بلیت پروازهای داخلي، ارائه شناسنامه يا كارت شناسائي عكس دار الزامي است.
 
 
 
 
 
مراحل ورود به سالن ترانزیت به منظور سوار شدن به هواپیما
پس از پایان امور مربوط به كنترل بليت و دريافت كارت سوار شدن به هواپيما، براي ورود به سالن انتظار، بليت و كارت سوارشدن به هواپیما را به همراه شناسنامه، كارت شناسايي را به مأموران كنترل ارائه دهيد. در آخرين مرحله تشريفات فرودگاهي و قبل از ورود به سالن انتظار، قسمت بازرسي نهايي قرار دارد. به منظور حفظ ايمني پرواز تمامی لوازم همراه شما در اين قسمت بازرسي مي شود. پس از آن وارد سالن انتظار خواهيد شد كه در اين مرحله با اعلام شماره پرواز و مقصد از طريق بلندگوها براي سوار شدن به هواپيما راهنمايي خواهيد شد. در آخرين مرحله و هنگام خروج از درهاي خروجي براي سوار شدن به هواپيما، مسئولان قسمت گیت خدمات فرودگاهي با كنترل مجدد مدارك پروازي شما (ويزا و گذرنامه) بخشي از كارت سوار شدن به هواپيما را از آن جدا كرده و بخشي از آن را نيز در اختيار شما قرار مي دهند كه بر اساس آن مهمانداران پرواز در داخل هواپيما شما را به منظور استقرار در صندلي خود راهنمايي خواهند کرد.
 
 
توصیه های حین پرواز
چنانچه به ‏صورت خانوادگي يا گروهي مسافرت مي كنيد و مايليد در كنار ديگر همسفران خود باشيد، پيش از وقت تعيين شده در فرودگاه حضور داشته باشيد تا كاركنان پذیرش مسافر بتوانند امكانات بيشتري در اختيار شما قرار دهند.
 حتي المقدور در طول پرواز كمربندهاي ايمني خود را بسته نگهداريد .  هنگام فرود تا توقف كامل هواپيما و باز شدن درها ، صندلي خود را ترك نكنيد، چون ممكن است در اثر ترمز ناگهاني تعادل خود را از دست بدهيد.  در موقع ترك هواپيما توجه داشته باشيد، چيزي از وسايل شخصي خود را داخل کابین هواپیما جا نگذاريد.  در صورت جا گذاشتن وسایل دستی در کابین هواپیما، بلافاصله مسئولان امور جامه دان را که در قسمت اشيا گمشده و پيدا شده ترمینال ورودی مستقر در فرودگاه حضور  دارند، در جريان امر قرار دهيد.
 
pardis ii H